AiFin

Pay Geri Alımları

İş Yatırım Menkul Değerler 14 Ekim 2026
Pay Geri Alımları
 
Hisse Kodu Tarih İşleme Konu Payların Nominal Tutarı Ortalama İşlem Fiyatı (TL) Toplam Tutar (TL)
AAGYO13.10.2026170.0008,601.462.000
AHGAZ13.10.2026926.70448,1044.576.316
AKFGY13.10.20263.700.0002,438.972.500
AKHAN13.10.2026150.00029,984.497.000
BORSK13.10.202620.0005,35107.000
DAGI13.10.202613.497.8275,8278.489.864
DERHL13.10.2026750.0001,561.170.000
EGEGY13.10.202685.00016,791.426.725
EKİM13.10.20265.881.23719,58115.142.858
ERCB13.10.2026965.20040,8139.389.812
GEDİK13.10.2026773.4584,873.766.740
GIPTA13.10.20267.00028,20197.400
KARTN13.10.202620.448103,862.123.729
KLGYO13.10.2026253.0004,071.029.204
KLRHO13.10.2026118.00011,541.361.720
KPEKS13.10.202660.00051,803.108.000
KRDMA13.10.2026175.10743,567.627.661
KRVGD13.10.2026348.0802,17754.986
KZGYO13.10.2026175.00018,673.267.250
LİDER13.10.2026250.0008,162.039.500
LKMNH13.10.202630.00011,02330.600
LXGYO13.10.202689.5626,72601.767
MASFN13.10.20261.727.00036,5063.032.046
MAVI13.10.2026250.00037,499.372.500
MCARD13.10.202658.24797,555.681.878
METEN13.10.2026928.59920,6319.156.997
OMD13.10.2026120.0005,45653.400
ORGE13.10.2026260.00022,745.912.400
ORZAX13.10.2026265.00068,5418.163.100
OYLUM13.10.2026226.2816,701.516.083
PATEK13.10.20262.500.00013,3033.250.000
PCILT13.10.202650.36430,411.531.569
SANKO13.10.20268.70019,96173.609
SOKE13.10.2026742.1117,535.591.119
SVGYO13.10.20261.000.0002,782.784.444
TABGD13.10.202610.000219,242.192.400
TATEN13.10.20261.500.0004,767.140.000
TUKAS13.10.20267.000.0001,9913.923.000
TUREX13.10.2026804.6185,774.641.841
ULUUN13.10.20261.617.8046,7310.879.732
YYLGD13.10.2026149.0067,421.105.625
 
Pay geri alımları tarafında en yüksek toplam tutar EKİM için 115.142.858 TL, ardından DAGI için 78.489.864 TL ve MASFN için 63.032.046 TL seviyesinde gerçekleşiyor. İşlem büyüklüğü açısından 13.497.827 nominal pay ile DAGI, 7.000.000 nominal pay ile TUKAS ve 5.881.237 nominal pay ile EKİM öne çıkıyor.
 
Ortalama işlem fiyatlarında en yüksek seviyeler TABGD için 219,24 TL, KARTN için 103,86 TL ve MCARD için 97,55 TL olarak dikkat çekiyor. Daha düşük fiyatlı geri alımlarda ise TUKAS 1,99 TL, KRVGD 2,17 TL, AKFGY 2,43 TL ve SVGYO 2,78 TL ile öne çıkıyor; bu dağılım geri alım kararlarının şirket bazında farklı fiyat seviyelerinde yoğunlaştığını gösteriyor.
 
Sorumluluk Reddi: Bu özet, ilgili kurum raporu esas alınarak Yapay Zekâ tarafından hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz. İçerikte yer alabilecek hata, eksik veya güncel olmayan bilgilerden ve bu bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararlarından Hedef Fiyat sorumlu değildir.
Çarşamba, 14 Ekim 2026 00:00
REKLAM
Öne Çıkanlar Kurumlar Hisse Karşılaştır Partnerlerimiz Videolar Blog Halka Arz İletişim
Hesabım Çıkış Yap
Google Play Apple Store