AiFin

Pay Geri Alımları

İş Yatırım Menkul Değerler 16 Ekim 2026
Pay Geri Alımları
 
Hisse KoduTarihİşleme Konu Payların Nominal TutarıO. İşlem Fiyatı (TL)Toplam Tutar (TL)
AAGYO15.10.202669.8138,31580.146
AKFGY15.10.20266.800.0002,4816.864.000
AKHAN15.10.2026150.00029,924.488.000
AKSGY15.10.20262.010.0009,2718.632.700
ARMGD15.10.2026404.316122,1549.386.391
ARSAN15.10.2026300.0003,11933.000
ASGYO15.10.2026600.0009,195.515.000
ATAKP15.10.202660.00032,641.958.400
AYES15.10.202612.500.0007,4092.500.000
BMSCH15.10.2026100.0008,80880.000
BOBET15.10.2026114.07414,491.652.932
BULGS15.10.2026150.00011,531.728.750
CITAS15.10.202640.88495,883.919.876
EKDMR15.10.2026133.93427,413.671.131
GEDIK15.10.2026327.4004,841.584.289
GENTS15.10.2026273.3643,801.038.783
KARTN15.10.20267.604105,66803.439
KLGYO15.10.2026492.0003,971.953.240
KLRHO15.10.2026118.00010,801.274.400
KPEKS15.10.2026210.00050,1010.521.350
KRVGD15.10.2026210.3682,16453.343
KZGYO15.10.2026190.00018,313.478.900
LKMNH15.10.202630.00010,78323.400
LMKDC15.10.2026100.00022,752.275.000
MAVI15.10.2026300.00036,6711.001.000
MCARD15.10.202630.00099,062.971.800
METEN15.10.20261.047.66620,3121.278.096
NTHOL15.10.2026100.00035,733.573.000
OMD15.10.2026140.0005,25734.720
ORZAX15.10.202671.27062,044.421.591
OYLUM15.10.202670.9736,75479.068
PCILT15.10.202631.92630,86985.300
RNPOL15.10.2026800.0001,661.326.545
SANKO15.10.202638.24819,76755.780
SOKE15.10.202659.6107,54449.310
SVGYO15.10.20261.500.0002,473.702.272
TABGD15.10.202620.000207,874.157.400
TATEN15.10.2026120.0004,67559.800
TUKAS15.10.202619.026.4671,9737.387.008
TUREX15.10.2026604.0065,803.502.631
ULUUN15.10.2026900.0006,565.899.500
YYLGD15.10.202670.0007,31511.700
 
Pay geri alımları listesinde 15.10.2026 tarihinde farklı şirketlere ait alım işlemleri yer alıyor. En yüksek toplam tutar 92.500.000 TL ile AYES, ardından 49.386.391 TL ile ARMGD ve 37.387.008 TL ile TUKAS öne çıkıyor.
 
Tabloda ayrıca AKFGY, AKSGY, MAVI, METEN, ULUUN, SVGYO, KZGYO, ORZAX, TABGD ve diğer şirketlerde nominal adet, ortalama işlem fiyatı ve toplam tutar bilgileri veriliyor. Görselde hedef fiyat, tavsiye ya da ayrı bir değerlendirme bulunmuyor; içerik tamamen pay geri alımı işlemlerinden oluşuyor.
 
Sorumluluk Reddi: Bu özet, ilgili kurum raporu esas alınarak Yapay Zekâ tarafından hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz. İçerikte yer alabilecek hata, eksik veya güncel olmayan bilgilerden ve bu bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararlarından Hedef Fiyat sorumlu değildir.
Cuma, 16 Ekim 2026 00:00
REKLAM
Öne Çıkanlar Kurumlar Hisse Karşılaştır Partnerlerimiz Videolar Blog Halka Arz İletişim
Hesabım Çıkış Yap
Google Play Apple Store