AiFin

Pay Geri Alımları

İş Yatırım Menkul Değerler 22 Ekim 2026
Pay Geri Alımları
 
Hisse KoduTarihİşleme Konu Payların Nominal TutarıO. İşlem Fiyatı (TL)Toplam Tutar (TL)
AAGYO21.10.2026560.0007,634.271.482
ADGYO21.10.2026465.00042,9119.954.080
AHGAZ21.10.2026685.00045,4731.144.895
AKFGY21.10.20265.015.7032,3511.786.902
AKFIS21.10.2026660.00015,9610.533.600
AKHAN21.10.202650.00026,101.305.000
ALBTN21.10.2026116.00018,992.202.840
ARMGD21.10.2026500.000131,5565.775.000
ASGYO21.10.2026700.0009,086.357.555
ATAKP21.10.202683.46834,782.903.017
ATATP21.10.20265.000212,811.064.050
AZTEK21.10.202693.5152,85266.518
BETAE21.10.202650.00050,332.516.600
BNTAS21.10.2026210.0004,891.027.110
BOBET21.10.2026102.27014,001.431.780
BORSK21.10.2026100.0004,83483.000
CVKMD21.10.20262.525.00011,9630.199.000
DAGI21.10.20261.100.0005,496.035.700
DOFRB21.10.202630.00061,001.830.000
EKIM21.10.2026177.50915,522.754.585
ENERY21.10.20262.800.00013,4437.643.200
EUYO21.10.202650.0003,20160.050
FADE21.10.202625.00010,01250.300
GEDIK21.10.20261.702.8684,808.168.658
GENTS21.10.2026500.0003,491.745.000
GIPTA21.10.202630.00023,85715.500
GRSEL21.10.20264.000263,751.055.000
ISKPL21.10.20261.500.0002,824.231.500
KARTN21.10.2026500.00074,2537.125.000
KLGYO21.10.20262.601.0003,8710.065.870
KLRHO21.10.2026150.00010,781.617.000
KLYPV21.10.2026100.00047,704.770.400
KPEKS21.10.202675.00048,783.658.500
KRVGD21.10.2026150.0002,10315.000
KZGYO21.10.2026180.00017,653.177.000
LMKDC21.10.2026260.00020,105.225.220
MASFN21.10.202650.00031,581.579.200
MAVI21.10.2026350.00035,2212.327.000
NETCD21.10.2026121.00082,499.981.290
NTHOL21.10.2026300.00035,3210.596.000
OMD21.10.2026160.0005,10815.200
ORGE21.10.20262.300.00019,6145.103.000
PCILT21.10.202630.00029,71891.270
PRKME21.10.202640.00012,39495.543
RNPOL21.10.2026339.4341,82617.770
SANKO21.10.202667.00020,761.391.016
SOKE21.10.2026650.0007,534.895.647
TABGD21.10.202630.000200,736.021.900
TATEN21.10.2026710.0003,912.778.466
TCKRC21.10.202675.000104,237.817.475
TEZOL21.10.202664.5617,01452.250
TRALT21.10.20262.487.14840,64101.077.695
TUKAS21.10.20262.000.0001,993.980.000
TUREX21.10.2026814.4595,154.196.907
 
Pay geri alım tablosunda 21.10.2026 tarihli işlemler yer alıyor. En yüksek toplam tutar 101.077.695 TL ile TRALT tarafında görülürken, onu 65.775.000 TL ile ARMGD ve 45.103.000 TL ile ORGE izliyor.
 
Alımlar çok sayıda şirketi kapsıyor; işlem fiyatları 1,82 TL ile 263,75 TL aralığında değişiyor. Öne çıkan diğer büyük işlemler arasında ENERY için 37.643.200 TL, KARTN için 37.125.000 TL, AHGAZ için 31.144.895 TL ve CVKMD için 30.199.000 TL bulunuyor.
 
Sorumluluk Reddi: Bu özet, ilgili kurum raporu esas alınarak Yapay Zekâ tarafından hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz. İçerikte yer alabilecek hata, eksik veya güncel olmayan bilgilerden ve bu bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararlarından Hedef Fiyat sorumlu değildir.
Perşembe, 22 Ekim 2026 00:00
REKLAM
Öne Çıkanlar Kurumlar Hisse Karşılaştır Partnerlerimiz Videolar Blog Halka Arz İletişim
Hesabım Çıkış Yap
Google Play Apple Store