AiFin

Pay Geri Alımları

İş Yatırım Menkul Değerler 23 Ekim 2026
Pay Geri Alımları
 
Hisse KoduTarihİşleme Konu Payların Nominal TutarıOrtalama İşlem Fiyatı (TL)Toplam Tutar (TL)
ADGYO22.10.202670.00040,002.799.860
AHGAZ22.10.2026160.00042,656.824.000
AKFGY22.10.20265.750.0002,3213.311.250
AKHAN22.10.2026270.00024,086.501.600
ALBTN22.10.2026100.00017,961.796.000
ARMGD22.10.20266.000108,40650.400
ASGYO22.10.2026700.0007,285.096.000
ATAKP22.10.202659.87635,052.098.654
ATATP22.10.202620.000212,124.242.400
AZTEK22.10.2026199.3072,89575.997
BLCYT22.10.2026624.8801,49930.446
BLUME22.10.2026236.20024,635.817.493
BNTAS22.10.2026100.0004,76475.800
BORSK22.10.2026195.0004,77930.150
CVKMD22.10.2026158.02211,801.864.660
DAGI22.10.202664.1975,45349.681
DOFRB22.10.202630.00058,001.740.000
EGEGY22.10.2026600.00014,548.721.000
EKIM22.10.2026625.00014,979.358.750
ENERY22.10.2026550.00012,146.674.800
FADE22.10.202644.0009,70426.668
GEDIK22.10.20265.014.9554,7823.951.425
GIPTA22.10.202640.00022,80912.000
GRSEL22.10.20267.000257,501.802.500
ISKPL22.10.20261.000.0002,432.430.000
IZENR22.10.2026773.5893,212.483.221
JANTS22.10.2026183.00211,532.110.398
KLGYO22.10.2026754.0003,882.927.782
KLRHO22.10.2026100.00010,211.020.900
KOCMT22.10.2026138.6372,25311.933
KPEKS22.10.202650.00046,572.328.667
KZGYO22.10.2026340.00018,066.140.400
LKMNH22.10.202620.00011,00220.000
LMKDC22.10.2026100.00019,481.948.400
MASFN22.10.202670.000
MAVI22.10.2026350.00034,4512.057.500
METEN22.10.2026634.53119,7212.512.951
MEYSU22.10.2026540.0007,343.960.900
NETCD22.10.202625.00081,832.045.750
NTHOL22.10.2026250.00034,728.680.000
OMD22.10.2026120.0004,98597.720
ORGE22.10.2026250.00019,084.770.000
OYLUM22.10.2026350.0003,921.370.833
PCILT22.10.202646.00028,581.314.680
RNPOL22.10.20261.684.4541,873.141.507
SANKO22.10.2026109.14320,802.270.584
SOKE22.10.2026300.0007,362.208.273
SVGYO22.10.20263.000.0001,705.112.855
TATEN22.10.20262.675.0003,8210.211.521
TCKRC22.10.202685.000101,848.656.230
TEZOL22.10.2026107.9907,01757.010
TKNKA22.10.2026100.00028,002.800.000
TRALT22.10.20263.510.33638,44134.937.316
ULUUN22.10.2026856.9066,215.317.102
 
22 Ekim 2026 tarihinde çok sayıda Borsa İstanbul şirketi pay geri alımı gerçekleştirdi. En yüksek işlem tutarı TRALT kodunda 134.937.316 TL olurken, GEDIK 23.951.425 TL ve AKFGY 13.311.250 TL ile öne çıktı.
 
MASFN için 70.000 nominal pay işlemi listelenirken ortalama işlem fiyatı ve toplam tutar alanları boş bırakıldı.
 
Sorumluluk Reddi: Bu özet, ilgili kurum raporu esas alınarak Yapay Zekâ tarafından hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz. İçerikte yer alabilecek hata, eksik veya güncel olmayan bilgilerden ve bu bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararlarından Hedef Fiyat sorumlu değildir.
Cuma, 23 Ekim 2026 00:00
REKLAM
Öne Çıkanlar Kurumlar Hisse Karşılaştır Partnerlerimiz Videolar Blog Halka Arz İletişim
Hesabım Çıkış Yap
Google Play Apple Store