AiFin

Pay Geri Alımları

İş Yatırım Menkul Değerler 26 Ekim 2026
Pay Geri Alımları
 
Hisse KoduTarihİşleme Konu Payların Nominal TutarıOrtalama İşlem Fiyatı (TL)Toplam Tutar (TL)
AKFGY23.10.20265.000.0002,2010.975.000
AKFIS23.10.2026675.00015,6410.555.809
AKSGY23.10.20261.046.5008,458.839.655
ATAKP23.10.202644.75134,031.522.877
ATATP23.10.202630.000196,995.909.700
AZTEK23.10.2026521.2942,811.464.836
BETAE23.10.202615.00046,14692.160
BMSCH23.10.2026150.0007,761.164.000
BNTAS23.10.202650.0004,50225.000
DAGI23.10.2026750.0005,233.921.000
EKIM23.10.2026440.00013,635.997.640
FADE23.10.202630.0009,38281.250
GEDIK23.10.20261.710.8904,607.861.540
GENTS23.10.2026450.0003,251.462.500
GRSEL23.10.202622.500250,315.632.031
IZENR23.10.20261.500.0003,164.734.999
JANTS23.10.2026187.18010,441.954.783
KARTN23.10.202682.50078,096.442.425
KLGYO23.10.20261.086.0003,653.962.814
KLRHO23.10.2026107.0009,991.068.609
KLYPV23.10.2026115.00046,835.385.335
KOCMT23.10.2026246.0722,19538.898
KPEKS23.10.202650.00042,312.115.600
KRDMA23.10.2026500.00035,6817.840.000
KRVGD23.10.2026600.0002,011.207.800
KZGYO23.10.2026340.00016,865.732.400
LXGYO23.10.2026240.0005,381.291.200
MARBL23.10.202651.8847,17372.008
MASFN23.10.202688.65429,772.639.052
MAVI23.10.2026349.71534,2211.967.247
MCARD23.10.2026400.00086,1734.468.800
METEN23.10.2026760.40819,5414.858.372
NETCD23.10.202654.00076,644.138.560
NTHOL23.10.2026500.00033,4816.742.143
ODAS23.10.20265.000.0004,4922.455.000
OMD23.10.2026100.0004,74474.400
ORGE23.10.2026450.00018,078.131.500
OYLUM23.10.2026201.8565,381.085.985
OZYSR23.10.20261.303.70011,5014.991.246
PCILT23.10.202630.11026,75805.503
PRKME23.10.202645.00011,08498.600
RNPOL23.10.20261.017.3941,821.854.709
SAHOL23.10.2026300.00084,6525.395.000
SANKO23.10.2026137.22920,462.807.678
SOKE23.10.2026275.0007,161.969.500
TABGD23.10.202615.000189,782.846.700
TCELL23.10.20263.201.69686,75277.747.128
TCKRC23.10.2026370.00096,3235.636.920
TUREX23.10.20261.715.0004,948.465.240
ULUUN23.10.20261.367.1045,727.825.590
YYLGD23.10.2026102.0006,37649.230
 
23.10.2026 tarihinde gerçekleştirilen pay geri alımlarında 50 şirketin işlemleri yer alıyor. İşleme konu nominal pay tutarları 15.000 ile 5.000.000 arasında, ortalama işlem fiyatları ise 1,82 TL ile 250,31 TL arasında değişiyor.
 
En yüksek toplam tutarlı işlem TCELL’de 277.747.128 TL ile gerçekleşti. Bunu TCKRC’de 35.636.920 TL, MCARD’da 34.468.800 TL, SAHOL’de 25.395.000 TL ve ODAS’ta 22.455.000 TL izledi.
 
Sorumluluk Reddi: Bu özet, ilgili kurum raporu esas alınarak Yapay Zekâ tarafından hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz. İçerikte yer alabilecek hata, eksik veya güncel olmayan bilgilerden ve bu bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararlarından Hedef Fiyat sorumlu değildir.
Pazartesi, 26 Ekim 2026 00:00
REKLAM
Öne Çıkanlar Kurumlar Hisse Karşılaştır Partnerlerimiz Videolar Blog Halka Arz İletişim
Hesabım Çıkış Yap
Google Play Apple Store