AiFin

Pay Geri Alımları

İş Yatırım Menkul Değerler 27 Ekim 2026
Pay Geri Alımları
 
Hisse KoduTarihİşleme Konu Payların Nominal TutarıOrtalama İşlem Fiyatı (TL)Toplam Tutar (TL)
AAGYO26.10.2026101.8007,32745.176
AKFGY26.10.20262.246.9112,214.954.439
AKFIS26.10.2026645.00015,8010.189.710
AKHAN26.10.202693.86421,992.064.069
ALBTN26.10.2026200.00021,214.242.000
BETAE26.10.202642.00046,971.972.614
BNTAS26.10.20268.9344,7041.954
CITAS26.10.2026194.76588,9317.319.867
EKDMR26.10.202694.92321,482.038.946
EKIM26.10.2026500.00014,827.408.500
ETILR26.10.202613.0006,7687.880
GEDIK26.10.202662.7764,66292.536
GUBRF26.10.2026599.970282,08169.236.992
KLYPV26.10.2026164.05047,767.835.356
KPEKS26.10.202695.00042,043.993.563
KRDMA26.10.2026300.00035,3810.614.000
KRSTL26.10.2026483.5006,243.014.623
KZGYO26.10.2026150.00017,462.619.000
LIDER26.10.2026325.0008,032.608.775
LMKDC26.10.2026100.00019,721.971.900
LXGYO26.10.2026426.7225,392.300.885
MARBL26.10.20262.0007,3914.780
MAVI26.10.2026350.00034,2711.994.500
MCARD26.10.2026102.50896,919.933.948
METEN26.10.202664.43020,001.288.600
NETCD26.10.202650.00080,144.007.000
NTHOL26.10.2026144.28533,534.837.876
OFSYM26.10.202620.87043,95917.237
OMD26.10.2026120.0004,73567.360
OZYSR26.10.2026400.00011,414.562.000
PCILT26.10.202639.11428,581.117.722
RNPOL26.10.2026800.0001,761.404.800
SANKO26.10.202630.32920,94635.089
SOKE26.10.202660.9747,41451.512
TEZOL26.10.2026384.4406,782.606.888
TUREX26.10.20261.413.1345,107.201.331
ULUUN26.10.2026400.0006,122.449.500
 
26.10.2026 tarihinde çeşitli şirketler tarafından pay geri alımları gerçekleştirildi. En yüksek işlem tutarı GUBRF’de 169.236.992 TL olurken, bunu CITAS’ta 17.319.867 TL ve AKFIS’te 10.189.710 TL izledi.
 
Geri alım miktarları 2.000 ile 2.246.911 nominal pay arasında, ortalama işlem fiyatları ise 1,76 TL ile 282,08 TL arasında gerçekleşti.
 
Sorumluluk Reddi: Bu özet, ilgili kurum raporu esas alınarak Yapay Zekâ tarafından hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz. İçerikte yer alabilecek hata, eksik veya güncel olmayan bilgilerden ve bu bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararlarından Hedef Fiyat sorumlu değildir.
Salı, 27 Ekim 2026 00:00
REKLAM
Öne Çıkanlar Kurumlar Hisse Karşılaştır Partnerlerimiz Videolar Blog Halka Arz İletişim
Hesabım Çıkış Yap
Google Play Apple Store