AiFin

Pay Geri Alımları

İş Yatırım Menkul Değerler 28 Ekim 2026
Pay Geri Alımları
 
Hisse KoduTarihİşleme Konu Payların Nominal TutarıOrtalama İşlem Fiyatı (TL)Toplam Tutar (TL)
AAGYO27.10.20261.330.4307,339.754.268
AHGAZ27.10.202650.00045,512.275.500
AKFGY27.10.20261.376.5302,223.049.014
AKFIS27.10.2026245.00015,033.681.650
AKHAN27.10.202673.58522,501.655.663
ATAKP27.10.202646.07034,031.567.762
ATATP27.10.202620.000203,944.078.800
BETAE27.10.202659.16744,972.660.444
DAGI27.10.2026748.1735,674.241.393
EKDMR27.10.2026330.00021,567.114.800
EKIM27.10.2026672.40614,479.731.060
ENERY27.10.2026175.00013,122.296.000
ETILR27.10.2026360.0006,222.238.000
EUREN27.10.20261.000.0002,272.265.000
GEDIK27.10.202650.0004,72236.000
GENTS27.10.2026350.0003,391.186.500
GUBRF27.10.202632.373271,258.781.176
HRKET27.10.2026400.0006,232.492.000
IZENR27.10.2026500.0003,331.665.000
KLYPV27.10.2026100.00047,914.790.700
KOCMT27.10.20261.050.0002,222.331.000
KPEKS27.10.2026158.40140,496.413.634
KZGYO27.10.2026140.00017,022.382.800
LIDER27.10.2026254.4607,962.025.502
LXGYO27.10.2026600.0765,573.344.824
MARBL27.10.202621.0007,52157.878
MASFN27.10.202685.00032,072.726.120
MAVI27.10.2026400.00034,0013.600.000
MCARD27.10.2026400.000104,3241.728.800
METEN27.10.20261.182.69219,9223.559.225
METRO27.10.20261.500.0007,5811.370.000
MEYSU27.10.2026706.5086,714.743.023
NETCD27.10.202661.59980,774.975.351
NTHOL27.10.2026400.00033,8913.556.000
OMD27.10.202680.0004,59366.960
PCILT27.10.202635.56028,561.015.629
SAHOL27.10.2026286.00086,0024.596.000
SANKO27.10.2026113.59420,812.363.891
SOKE27.10.2026214.5147,491.606.424
TATEN27.10.2026998.4473,513.504.549
TCELL27.10.20261.196.37790,50108.272.119
TEZOL27.10.202634.1976,79232.198
TKNKA27.10.2026100.00025,002.500.000
TUKAS27.10.20264.000.0001,837.316.000
TUREX27.10.2026500.0005,372.683.500
ULUUN27.10.2026419.6786,162.583.118
YYLGD27.10.2026145.0006,43931.625
 
27 Ekim 2026 tarihinde 47 şirket pay geri alımı gerçekleştirdi. En yüksek toplam tutar 108.272.119 TL ile TCELL’de, ardından 41.728.800 TL ile MCARD ve 24.596.000 TL ile SAHOL’de gerçekleşti.
 
En yüksek nominal geri alım TUKAS’ta 4.000.000 pay olurken, ortalama işlem fiyatı en yüksek GUBRF’de 271,25 TL, ardından ATATP’de 203,94 TL ve MCARD’da 104,32 TL oldu.
 
Sorumluluk Reddi: Bu özet, ilgili kurum raporu esas alınarak Yapay Zekâ tarafından hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz. İçerikte yer alabilecek hata, eksik veya güncel olmayan bilgilerden ve bu bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararlarından Hedef Fiyat sorumlu değildir.
Çarşamba, 28 Ekim 2026 00:00
REKLAM
Öne Çıkanlar Kurumlar Hisse Karşılaştır Partnerlerimiz Videolar Blog Halka Arz İletişim
Hesabım Çıkış Yap
Google Play Apple Store