AiFin

Pay Geri Alımları

İş Yatırım Menkul Değerler 30 Ekim 2026
Pay Geri Alımları
 
Hisse KoduTarihİşleme Konu Payların Nominal TutarıOrtalama İşlem Fiyatı (TL)Toplam Tutar (TL)
AAGYO28.10.2026250.0007,361.838.750
AHGAZ28.10.202691.34545,574.162.592
AKFGY28.10.2026900.0002,211.989.000
ATAKP28.10.202630.82234,741.070.756
ENERY28.10.2026525.00013,156.903.750
GEDIK28.10.20268.2764,7239.063
KARTN28.10.202614.448102,251.477.308
KPEKS28.10.202660.00039,072.343.900
KRVGD28.10.2026400.0002,08832.400
LIDER28.10.2026145.5407,881.146.855
LXGYO28.10.2026560.0005,403.024.000
MASFN28.10.202620.56931,89655.925
MAVI28.10.2026400.00033,5513.420.000
METEN28.10.202650.00019,80990.000
NETCD28.10.202630.00081,602.448.000
NTHOL28.10.202662.12134,372.135.099
OMD28.10.202660.0004,48268.980
ORGE28.10.2026160.00017,932.868.800
OYLUM28.10.202650.0005,30265.000
PCILT28.10.2026213.60428,045.989.563
RNPOL28.10.2026576.7771,62934.379
SANKO28.10.202699.26920,462.030.647
SOKE28.10.202677.3847,41573.222
SVGYO28.10.2026500.0001,79895.000
TATEN28.10.2026734.0943,492.561.988
TCELL28.10.202620.11091,101.832.021
TUKAS28.10.20262.000.0001,863.710.000
ULUUN28.10.2026250.0006,101.525.000
 
28 Ekim 2026 tarihinde 29 hisse için geri alım işlemi gerçekleştirildi. En yüksek nominal geri alım TUKAS’ta 2.000.000 pay, en yüksek toplam tutar ise MAVI’de 13.420.000 TL oldu.
 
Geri alımların ortalama işlem fiyatları 1,62 TL ile 102,25 TL arasında, toplam işlem tutarları ise 39.063 TL ile 13.420.000 TL arasında gerçekleşti.
 
Sorumluluk Reddi: Bu özet, ilgili kurum raporu esas alınarak Yapay Zekâ tarafından hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz. İçerikte yer alabilecek hata, eksik veya güncel olmayan bilgilerden ve bu bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararlarından Hedef Fiyat sorumlu değildir.
Cuma, 30 Ekim 2026 00:00
REKLAM
Öne Çıkanlar Kurumlar Hisse Karşılaştır Partnerlerimiz Videolar Blog Halka Arz İletişim
Hesabım Çıkış Yap
Google Play Apple Store